Інформація щодо реабілітації від наслідківтравмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичноїзалежності учасників АТО (ООС)

Інформація щодо реабілітації від наслідківтравмуючих подій, які призвели

до алкогольної чи наркотичноїзалежності учасників АТО (ООС)

Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 року №53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – Комплексна програма). Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС).

Відтак, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації закуплено соціальну послугу психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО (ООС).

За результатами проведених відкритих торгів переможцем визначено Благодійний Фонд «Назарет».

Реабілітаційна програма БФ «Назарет» допомагає узалежненій людині сформувати нову, адекватну і тверезу концепції свого захворювання (залежності), допомагає навчитися жити з хворобою на рівні свідомого контролю. Поступово відбувається переоцінка як самого себе, так і своїх потенційних можливостей, а також міжособових контактів.

Сам процес одужання розуміється не як просто стриманість від вживання психоактивних речовин, а особистісне зростання (фізичне, емоційне, духовне і суспільне) до тверезості і зрілості в прийнятті рішень та відповідальності за свої дії. В програмі даються орієнтири та підтримка для досягнення цієї мети.

Кожен крок програми допомагає проаналізувати власні переживання і досвід, досягти змін в усіх життєво важливих сферах і сформувати стійкі установки на життя без вживання алкоголю і наркотиків.

Проєкт вищезазначеної реабілітаційної програми для узалежненої особи та перелік документів, які у разі проходження реабілітації має надати учасник програми, представлено у додатку.додаток 1 ст 1

додаток 1 ст 2

додаток 1 ст 3

Що? Де? Коли?
23.10.2021 08:55
У Народному домі працівники Стрийського Будинку дитячої та юнацької творчості провели чемпіонат з гри “Що? Де? Коли?” серед учнів 10-11 класів ЗОШ Стрийської громади. Чемпіонат проводять щорічно з…
Зупинка у Дніпрі дорогою з зони ООС
23.10.2021 08:30
Зустріч з міським головою Борисом Філатовим і неймовірна екскурсія Бібліотекою української діаспори ім. Дж. Маккейна. Близько 5 тисяч примірників рідкісної української літератури вразили навіть…
Вчора 7-річного пацієнта транспортували зі Стрийської ЦРЛ до Львівської дитячої міської лікарні за 14 хвилин
23.10.2021 08:19
Хлопчик поступив у лікарню із небезпечними симптомами. У реанімації йому надали першу допомогу, однак дитина потребувала термінового втручання нейрохірурга. Екстреною медичною допомогою було прийнято…